Ponad 300 pozytywnych opinii nie bierze się znikąd

Zdjęcie paszportowe, do dowodu czy wizy w naszym studio to gwarancja przyjęcia fotografii w urzędzie. Dbamy o Twój wizerunek!

Dołącz do grona stałych klientów!

Na wykonanie zdjęcia do dokumentów nie musisz wcześniej rezerwować terminu a fotografię możesz otrzymać już tego samego dnia lub w dniu następnym – zgodnie z naszymi ustaleniami.

Zadzwoń i odwiedź nas

Grand Prix Foto

ul. Oboźna 11,
monika@kosciolek.pl

Monika Kościółek
Monika KościółekFotograf

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej fotograf?

Mam za sobą lata doświadczeń pracy w studiu fotograficznym przy ulicy Oboźnej 11 w Warszawie. Podczas mojej ponad 35-letniej kariery nieustannie pracuję nad tym, by zadowolić odwiedzających moje studio. Dotychczasową pracę odzwierciedlają setki pozytywnych opinii.

Kameralna atmosfera w studio przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i indywidualne podejście do każdego odwiedzającego nas klienta – to nasze atuty. Nie bez powodu nasi klienci chcą do nas wracać.

Nasza galeria zdjęć