Fotografia biznesowa to nasza duma

Jeśli zastanawiasz się jakiego rodzaju zdjęcie biznesowe byłoby dla Ciebie najkorzystniejsze, chętnie pomogę Ci przy podjęciu tej decyzji. Sesje portretowe i studyjne mają tę przewagę nad plenerowymi, że mogą odbyć się bez względu na pogodę. Upał czy deszcz nie mają wpływu na ich realizację. Odpowiednio zaplanowana praca w studio fotograficznym daje radość po obu stronach obiektywu aparatu.

Satysfakcja klienta to dla nas priorytet

Podczas wiosny i lata nie trzeba długo szukać dobrego miejsca do zrobienia zdjęcia biznesowego. Słońce, które jest wszędzie, pomaga mi wspaniale. Taniec barw i światła w tle. Tak u mnie wygląda zdjęcie portretowe w plenerze. Wolisz zieleń czy architekturę? Oba warianty cieszą się powodzeniem. Dają lekkość przez rozmycie tła, które ładnie podkreśla ostrość głównego planu. Ciekawych miejsc jest sporo – zachęcam do odkrycia ich ze mną.

Zadzwoń i odwiedź nas

Grand Prix Foto

ul. Oboźna 11,
monika@kosciolek.pl

Monika Kościółek
Monika KościółekFotograf

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej fotograf?

Mam za sobą lata doświadczeń pracy w studiu fotograficznym przy ulicy Oboźnej 11 w Warszawie. Podczas mojej ponad 35-letniej kariery nieustannie pracuję nad tym, by zadowolić odwiedzających moje studio. Dotychczasową pracę odzwierciedlają setki pozytywnych opinii.

Kameralna atmosfera w studio przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i indywidualne podejście do każdego odwiedzającego nas klienta – to nasze atuty. Nie bez powodu nasi klienci chcą do nas wracać.

Nasza galeria zdjęć