Ślub to wyjątkowa chwila – przeżyjmy ją razem!

W reportażu ślubnym jest mnóstwo chwil, których nie sposób pominąć. Trzeba je jednak sfotografować tak, by miały indywidualny charakter i oddawały to, co się dzieje w danym momencie. Tutaj szczególnie istotne jest wieloletnie doświadczenie fotografa. W przypadku sesji narzeczeńskich i ślubnych sesji plenerowych możemy pozwolić sobie na więcej – z racji większej ilości czasu i możliwości dobrania scenerii zgodnej z oczekiwaniem Młodej Pary.

Zdjęcie ślubne studio
Monika Kościółek
Monika KościółekFotograf

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Mam za sobą lata doświadczeń w fotografii ślubnej – zarówno w moim studio w Warszawie jak i w plenerze. Zadzwoń do mnie i odwiedź moje studio fotograficzne. Zaprezentuje Ci moje dotychczasowe prace, które zgromadziłam podczas ponad 35-letniej pracy z Młodymi Parami.

Chcesz wręczyć rodzinie fotoksiążkę lub wykonać ją dla siebie na pamiątkę? To dobrze! W studio pokażę Ci kilka przykładów i dobierzemy formę, która będzie odpowiadać Ci najlepiej.

Nasza galeria zdjęć